مسابقات جام ستارگان به تیم ملی پدل ایران یاری می نماید

به گزارش وبلاگ دیزل، امیر عزیزی پور در مصاحبه با سایت فدراسیون اسکواش، گفت: این مسابقات تحت عنوان جام ستارگان قرار بود از ابتدای سال برگزار گردد اما به دلیل کرونا به تعویق افتاد و مجوز برگزاری آن از سوی مراجع ذیصلاح و مسئول صادر نشد. با پیگیری های انجمن پدل و فدراسیون اسکواش قرار بر این شد تا مجوز برگزاری مسابقات را بدون حضور تماشاچی داشته باشیم و فدراسیون پیگیری کرد و این رقابت ها رقم خورد.

مسابقات جام ستارگان به تیم ملی پدل ایران یاری می نماید

وی افزود: در حال حاضر تا خاتمه زمان ثبت نام چهار روز باقی مانده و استقبال خوبی هم از استان های مختلف شده و مازندران، کرمانشاه و خراسان جنوبی و گلستان و چند استان دیگر شرایط میزبانی و شرایط حضور در مسابقه را جویا بودند. کمیته مسابقات انجمن پدل نیز مسابقات را به دو بخش مقدماتی و جدول اصلی برنامه ریزی کرد که فضا برای حضور تمام نفراتی که علاقمندند فراهم نموده است تا در این مسابقات شرکت نمایند، با هم رقابت نمایند و چهار تیم جدول اصلی راه یابند.

دبیر فدراسیون اسکواش مطرح کرد: مسابقات در سطح بالا برگزار خواهد شد. آن چیزی که مد نظر ماست این است تا این رقابت ها از لحاظ پراکندگی و حضور ورزشکاران از تمام کشور باشد و صرفاً از یک منطقه خاص نباشد و این هم پیغام خوبی است که شاهد علاقمندی استان ها برای حضور در این مسابقات هستیم.

وی افزود: چون ثبت نام تمام نشده نمی توانم اطلاع دهم که چند تیم شرکت کردند و اوایل ماه بعد مهر اعلام می کنیم زیرا فرصت ثبت نام تا آن روز به خاتمه می رسد. به نظر می رسد مسابقات با حضور تیم های زیادی برگزار گردد و جوایز نقدی هم برای آنان در نظر گرفتیم. این مسابقات در بخش مردان برگزار می گردد و قرار است بعد از آن مسابقات در بخش زنان برپا گردد.

عزیزی پور یادآور شد: این مسابقات قطعاً به پیشرفت پدل یاری می نماید. جام قهرمانی نخستین دوره قهرمانی جام ستارگان بسیار ارزشمند بوده و این رقابت ها توزیع مدال و حکم قهرمانی کشور داشته و رنکینگ های کشوری را خروجی مسابقات تغییر خواهد داد و اینکه جوایز نقدی به تیم های برتر تعلق می گیرد با توجه به پیگیری هایی که شده مجوز پخش مستقیم تلویزیونی از فینال مسابقات گرفته شده است. براساس یک فرآیندی طی شده، مسابقات در مراحل مختلف برگزار شده و انجمن پدل در برگزاری این رقابت ها یک مقداری متمرکزتر شده و مسابقات خوبی را در پیش رو داریم. با توجه به اینکه تیم ملی بابت شرایط جهانی تقریباً فعالیت مهمی نداشته اما جدیت ملی پوشان دورادور رصد شده، فضایی هست که ما می تواتیم نفرات را بینیم و اسامی را به انجمن معرفی کنیم و بعد از این مسابقات خروجی خوبی داشته باشیم.

وی ادامه داد: وقتی انتخابی برگزار می گردد صرفاً نام انتخابی روی آن گذاشته می گردد. با توجه به اینکه آخرین انتخابی برای سال گذشته بوده، مسابقات نظارت و عملنمودها ارزیابی می گردد و نفراتی که باید به اردوی تیم ملی دعوت شوند یک خروجی هم خواهد داشت. این مسابقات رنکینگ کشوری دارد و از آنجایی که کمیته با عنوان انجمن پدل فعالیت خود را آغاز کرد، سه مسابقه قبلی رنکینگ داشت و این مسابقات می تواند آغازگر رنگینک جدید و ثبت شده رسمی در انجمن باشد. الان انجمن برگزار نماینده این مسابقات است و رنکینگ ها می تواند تغییرات خیلی محسوسی داشته باشد. بابت اینکه باشگاه شاهین زمین بازی را رایگان در اختیار این بازی ها گذاشت بدینوسیله از مسئولان باشگاه قدردانی می نمایم.

منبع: خبرگزاری مهر

به "مسابقات جام ستارگان به تیم ملی پدل ایران یاری می نماید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مسابقات جام ستارگان به تیم ملی پدل ایران یاری می نماید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید